O nás

Naše jezdecká stáj Eqilon Mělnická Vrutice vznikla v roce 2005 a je zaměřená nejen na parkúr, ale i na výuku jezdectví a drezúru. Máme zde 16 koní. 10 koní máme ve vlastnictví, které jsou převážně našeho chovu. Připravujeme je na skokovou kariéru....... Můžeme se pochlubit našimi dobrými koňmi, kteří ve sportu podávají krasné výsledky jako je Tany. Od roku 2003 závodila se začínajícími jezdci, kteří se s ní dopracovali až do stupně STpony.                                              Lump 2, který se ve svých pěti letech umístil jako druhý v oblastím mistrovství ve středočeském kraji a dnes jako 13letý dosáhl stupně "S" (130cm).

   Čika je dnes již v důchodu, ale předvedla vynikající výsledky v tu dobu s nezkušenou jezdkyní, s kterou chodila "L** ". Tato kobylka byla připravena do stupně "S", ale stal se jí úraz, a tak si již užívá důchod.

    Aneta 7, sportovní pony, chodila s čistým výsledkem stupně "ZM" a "Z" pro velké koně. Ve čtyřech letech jsme ji prodali a s novou jezdkyní vyhrála Heroutickou pony ligu.

    Ginger, jako český a slovenský teplokrevník, je zařazena do akceleračního programu s vysokým ohodnocením. Bohužel si přetrhla sval na noze při porodu hříbatka v roce 2005 .Dnes je již v pořádku a využívá se jako školní kůň na přípravu ZZVJ.

    Gin, který se narodil 12.9.2006 po matce Gréta a otci Przedswit primus.V roce 2013 překonal skok mohutnosti o výšce 160cm a dosáhl stupně "S".